Запорізький туристичний бізнес-форум: день другий

Запорізький туристичний бізнес-форум: день другий

В Запоріжжі пройшов другий туристичний бізнес-форум. На відміну від першого дня, сьогодні все відбувалося у більш камерній атмосфері. Тематичні презентації спікери представили в Туристичному інформаційному центрі.

Своїм досвідом ділилися гості з Дніпра, Харкова, Чернігова. У рамках бізнес-форуму відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між туристичними інформаційними центрами. Як покращити туристичну привабливість країни, збільшити інвестиції та підготувати професіоналів галузі. Ці та інші питання обговорювали у другий день туристичного бізнес-форуму. Цього разу – у більш камерній атмосфері. Як і раніше у центрі уваги – розвиток туризму. Для цього, як запевняють експерти, слід перш за все змінити ідеологію побудови цього бізнесу. Серед актуальних проблем туристичної галузі в Україні спеціалісти називають підготовку кадрів. Один зі шляхів її вирішення – це удосконалення системи підготовки фахівців.

У рамках туристичного бізнес-форуму своїм досвідом ділилися гості з різних міст України. Фахівці з Дніпра та Харкова у своїх презентаціях розповіли про інструменти розвитку туристичного бренду. Водночас не оминули увагою досягнення запорізьких колег. Одною зі знакових подій другого туристичного бізнес-форуму стало підписання Меморандуму про співпрацю між Туристичними інформаційними центрами. Цього разу до дев’яти міст долучилися Харків і Чернігів.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporizkij-turistichnij-biznes-forum-den-drugij/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top