Запорожанка перемогла в одній з номінацій Націанального премії «Мама року»

У Лариси двоє своїх дітей, але і малеча, з якої вона виховує майбутніх спортсменів, вже давно стала рідною.

Щоденні заняття починаються із розмов. Тренер кожному намагається приділити увагу, із цікавістю вислухає та обов’язково дасть пораду. І навіть під час тренування намагається бути не надто суровою, завжди пожартує.

І обов’язково підтримає, якщо потрібна допомога. У професійне фехтування Лариса прийшла лише у студентські роки. Хоча й у школі довго займалася баскетболом та легкою атлетикою, мужності піти у фехтування не вистачало, адже завжди вважала цей вид спорту чимось недосяжним і в дечому казковим.

Втім пізніше, із народженням дітей фехтування довелось закинути. Але саме діти її до нього і повернули. Донька Лариси пішла займатись у секцію фехтування, і стала майстром спорту, мама від доньки вирішила не відставати і зайнялась тренерською кар’єрою, починаючи все майже з нуля. Сьогодні жінка виховує справжніх майстрів спорту, чемпіонів України і в першу чергу — справжніх вольових людей.

Її головна мрія — щоб про фехтування дізналися по всій країні — нещодавно збулася. На національній премії “Мама року” Лариса виборола звання кращої у номінації “Спорт”. Сталося це завдяки листу доньки, в якому та описала історію маминого життя та тренерської діяльності та відправила до оргкомітету премії. Наразі нагорода стоїть на найпочеснішому місці у залі і нагадує Ларисі задля чого і для кого вона тут працює. Її головне правило в житті — давати дітям, в першу чергу, не спортивні навички, а вірити в них.

Сьогодні Лариса продовжує популяризувати фехтування у Запоріжжі, є засновницею та відповідальним секретарем Дитячої ліги фехтування, а головне — справжнім другом та спортивною мамою для своїх вихованців.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zaporozhanka-peremogla-v-odnij-z-nominatsij-natsianalnogo-premiyi-mama-roku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top