Запорожцы проходят квест с электроснабжением

Насколько сложно запорожцам в карантин решить вопросы по электроснабжению

Чтобы разобраться с отключением электричества, заключить договор на электроснабжение, узнать, почему пришел счет на аж 3000 грн за месяц и с другими «электрическими» вопросами запорожцам приходится выстаивать в очереди на холоде, на улице, по 1,5-2 ч и более.  Все вышеперечисленные вопросы — реальные проблемы, с которыми горожане приходят в Центр обслуживания потребителей «Запорожоблэнерго» (Правобережное отделение), возле которого побывала и автор этих строк.

Обращаются в Правобережное отделение Запорожских городских электросетей сетей не только жители Правого берега, но и Хортицого района, острова Хортица.

электроснабжениеВ здание к специалистам вход клиентам запрещен  — карантин. Снаружи стоит одна общая очередь по всем вопросам, которые задают по единственному на входе внутреннему телефону. По которому, впрочем, могут долго не отвечать. Тогда очередь начинает переживать — 15 минут и никакого движения! На входе нет сотрудников для консультации, а только охранник. В итоге далеко не все клиенты решают свои насущные вопросы.

электроснабжение

Охранник говорит, что бывают очереди и больше, и меньше, но никакой закономерностями тут не прослеживается. «А вы знаете, когда у вас голова заболит? Так и здесь, всех непредсказуемо».

Все накопившиеся претензии, которые люди хотели бы высказать руководству, высказывают пожилому охраннику, который меньше всех тут виноват и, как может, пытается подсказать и уладить конфликт. Например, люди спрашивают, почему в банк или супермаркет заходить можно, а сюда нет. Хотя бы по два человека. Тем более, что жесткий карантин закончился. Ведь на улице, довольно сложно и некомфортно решать вопросы. К тому же на холоде можно и простудиться. Да и социальную дистанцию мало кто в очереди соблюдает. А телефонную трубку никто, к слову, не дезинфицирует.

Звучали в очереди и предложения вызвать милицию, чтобы навела порядок. «Ведь это просто издевательство над людьми!».  В какой-то момент на улаживание конфликта вышли представители службы безопасности. Но работу специалистов это не улучшило.

Руководству «Запорожьеоблэнерго» стоило бы подумать, как наладить работу с плательщиками услуг в нынешних условиях. Просто запретить вход — легче всего. Все-таки, крайне необходимо, чтобы внизу с охранником, был не только внутренний телефон, но и стоял хотя бы один специалист. Который мог бы сразу решить какие-то вопросы или оперативно сходить за своими коллегами. А лучше два, чтобы они могли отходить для решения вопросов в здание по очереди.

Почему же сложилась такая нерегулируемая ситуация? И как в «Запорожьеоблэнерго» планируют улучшить обслуживание и более оперативно решать вопросы людей, стоящих в очереди?

«Индустриалке» прислали комментарий из «Запорожьеоблэнерго», печатаем его полностью.

Комментарий «Запорожьеоблэнерго»

Згідно із карантинними обмеженнями, впровадженими Кабінетом міністрів України з метою запобігання поширенню COVID-19, вхід до адміністративних будівель ПАТ «Запоріжжяобленерго» для сторонніх осіб тимчасово обмежений.

Особливе значення такі обмеження мають для центрів обслуговування клієнтів – зокрема, Правобережного, — який щодня відвідує до ста – а в окремі дні й більше – клієнтів/заявників. При цьому приміщення Правобережного центру за такого навантаження не може забезпечити площу у 5 кв. м на кожну особу, що знаходиться всередині (відвідувачів та працівників), як того вимагають запроваджені урядом карантинні обмеження.

Тож, аби попередити розповсюдження COVID-19 серед працівників центрів обслуговування клієнтів (далі – ЦОК) та їх відвідувачів, переважна більшість з яких – люди похилого віку, — було ухвалено вимушене рішення про організацію дистанційного прийому клієнтів.

На вході до будівлі ЦОКу розміщено телефон, за допомогою якого відвідувачі можуть поставити своє питання нашим фахівцям, та скриньку для кореспонденції і документів. Поруч також знаходиться ємність із санітайзером, аби відвідувачі мали можливість обробити руки або слухавку.

Зазвичай черги до Правобережного ЦОК не перевищують 4-5 осіб, на обслуговування кожного в середньому витрачається від 3 до 5 хвилин, тож час очікування у черзі рідко становить понад 15 хвилин. Втім бувають винятки, особливо у першій половині дня, коли кількість відвідувачів, що очікують на консультацію, може сягати 10-12 осіб, але вже по обіді ситуація знову повертається до норми.

Також довга черга інколи утворюється через те, що клієнти не обізнані з графіком роботи ЦОК та приходять під час обідньої перерви. Аби цього уникнути, нагадуємо: центри обслуговування клієнтів ПАТ «Запоріжжяобленерго» працюють з 08.00 до 17.00 з понеділка по четвер, та з 08.00 до 15.45 у п`ятницю. Обідня перерва: 12.00 – 12.45.

На жаль, організувати на вході до Правобережного ЦОК робоче місце для одного з його фахівців неможливо як через планування самої будівлі, так і знову ж таки з міркувань епідеміологічної безпеки як наших працівників, так і наших клієнтів. (Непонятно, почему не может стоять дежурный сотрудник, если там стоит охранник? И так делают некоторые госорганизации. — Ред.).

Ще раз наголошуємо: такий режим роботи – вимушений крок, і щойно Уряд скасує карантин та впроваджені ним обмеження, ПАТ «Запоріжжяобленерго» повернеться до звичайного режиму обслуговування своїх клієнтів.

Щодо скарг читачів вашого видання на те, що декому з них не вдалося вирішити свої питання за один візит до ЦОК, — таке може статися з кількох причин. По-перше, через те, що клієнт під час відвідин ЦОК не мав при собі усіх необхідних документів. По-друге, через характер самої проблеми, із якою клієнт звернувся до центру обслуговування. Приміром, якщо є необхідність проведення коригування показів приладу обліку електроенергії, зазначених у рахунках, для цього недостатньо лише написати заяву – на підставі цього звернення до клієнта має ще прийти контролер, аби зафіксувати поточні покази його електролічильника. І тільки на підставі цих показів буде зроблене коригування.

Також нагадуємо, що отримати консультацію у Правобережному ЦОК можна, не виходячи з дому, за допомогою дистанційних сервісів, передусім – звернутися телефоном до кол-центру ПАТ «Запоріжжяобленерго» за номером

0-800-504-502.

Також телефоном можна звернутися безпосередньо до Правобережного ЦОК: спочатку наберіть один з нижченаведених номерів (залежно від вашого оператора зв`язку):

(050) 322-12-39;

(093) 170-49-09;

(067) 613-47-89;

(061) 225-36-00.

та після сигналу наберіть один із додаткових номерів в залежності від вашого питання:

81-96 (опломбування/ розпломбування/ технічна перевірка/ ремонт індукційних лічильників)

81-97 (опломбування/ розпломбування/ технічна перевірка/ ремонт електронних лічильників)

81-98 (відключення/ підключення енергоживлення)

80-01 (укладання договорів).

Поставити питання Правобережному ЦОК також можна, надіславши повідомлення у Viber за номером (063) 802-15-86. Зверніть увагу: цей номер призначений виключно для обміну повідомленнями у Viber.

ПАТ «Запоріжжяобленерго» закликає своїх клієнтів: за можливості спілкуйтеся із нами дистанційно, бережіть здоров`я своє та своїх близьких.

Добавим, что из трех внутренних телефонов — 81-96, 81-97, 81-98, 80-01 — с телефона у входа можно было дозвониться только на 81-97.

Читайте также: Запорожцы будут платить за электроэнергию по новому тарифу: кто получит компенсацию.

Фото автора

электроснабжение
электроснабжение
электроснабжение
электроснабжение
электроснабжение

Сообщение Запорожцы проходят квест с электроснабжением появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporozhtsyi-prohodyat-kvest-s-elektrosnabzheniem

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top