Запорожские волонтеры пришли в горсовет с пирогами и лозинками

Волонтеры проекта «Волонтерські вареники ZP» провели благотворительную акцию «Щедрий Миколай»

В фойе перед сессионным залом, где сейчас заседают депутаты городского совета,  волонтеры 55 бригады угощали чаем, кофе, конфетами, имбирными пряниками и вкусной домашней выпечкой.  Рядом стояла «скринька для пожертв», куда можно было положить денежку в помощь нашим воинам, военные уже озвучили волонтерам свои потребности.

А еще «Волонтерські вареники ZP» собирают средства для двух праздничных поездок в зону ООС.

Мороз горсовет

— Сьогодні дуже чудове свято, щедрий Миколай вночі приходив з подарунками, — говорит руководитель проекта Надежда Мороз. — Мені особисто приніс шоколадку під подушку, дитині — фрукти, а чоловікові — шкарпетки. Святий Миколай у нас стабільний (смеется).

Починаються різдвяні свята і хотілося принести чудового настрою в сесійну залу. Тому  і проводимо тут вперше нашу благодійну акцію «Щедрий Миколай».

Таку ж акцію провели волонтери в Києві, перед початком сесії міської ради. Волонтери пригощали смаколиками, депутати жертвували на потреби госпіталю.

Так як ми волонтери 55 бригади, ми збираємо кошти на потреби цієї частини. Це — 10 акумуляторів, рулон чорної плівки на полігон та принтер.

выпечка

А ще буде презентація календаря “Ніжні і непереможні”(моделями були жінки-військовослужбовці 55 бригади), нам треба купити дівчатам квіти і подарунки.

Наші волонтери напекли багато імбирного печива. Наталка Кучерук, яка в зоні ООС розмальвує воїнам щоки і руки, прикрасила пряники — намалювала ялинки, чобітки, сніговиків. Наша Іра Клієнко напекла пирогів з різними начинками.

волонтеры

…На столе возле кофейного аппарата и вкусностей можно было увидеть и лозинки.

— Ми принесли з собою і лозинки, — говорит Надежда Мороз. — Щедрий Миколай ходить, як відомо, з лозинками і подарунками. Це щоб наші депутати не забували, що вони знаходяться на службі у людей!

— Последние два года во время новогодне-рождественских праздников вы работали в домике на Фестивальной площади. Так будет и на этот раз?

— Ні, цього року нашого різдвяного будиночку біля ялинки на Фестивальній не буде. Ми були 2 роки, пригощали людей. Багато і зараз нас запитують: чи будемо? Ні, не будемо! Дякуємо обласній адміністрації, яка дозволяла нам працювати, збирати кошти для 55 бригади.

Цього року ми будемо в наметі на площі Маяковського, біля міської ялинки. Запрошуємо всіх на свята, будемо в наметі також в п”ятницю, суботу та неділю.

Холоду не боїмося — за ці три роки, що існує наш проект, ми звикли до різних умов — до дощу, снігу, ожеледиці, морозу.

Нас буде зігрівати тепло сердець військових, тому що  знаємо, як вони нас чекають. Ми плануємо дві поїздки — на Новий рік і Різдво. Хочемо привезти нашим захисникам новорічний настрій, як робимо три роки поспіль.

Читайте также: Во все районы Запорожья отправились помощники Святого Николая

Фото Александра Прилепы

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporozhskie-volonteryi-prishli-v-gorsovet-s-pirogami-i-lozinkami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top