Запорожский активист заявил о краже катера рыбоохранным патрулем (ВИДЕО)

В Запорожье продолжается противостояние между активистами и рыбоохранным патрулем.

Вчера, 3 мая в Запорожском районном суде прошло заседание, по результатам которого суд принял решение вернуть активисту, общественному инспектору экоинспекции Юрию Потоцкому его катер, изъятый рыбоохранным патрулем неделю назад. Тогда, рыбпатруль, как писал «Акцент», якобы, уличил Потоцкого в браконьерстве, и конфисковал плавсредство.

Однако, как пишет Потоцкий в Фейсбук, катер его, несмотря на решение суда, рыбоохранный патруль просто украл из под носа мужчины. Потоцкий описал и опубликовал видео как все происходило.

Вітаю друзі!Хочу показати вам,як працює машина беззаконня та організоване злочинне угруповання на чолі з головою Запорізького рибоохоронного патруля Д.В.Чайкою….Сьогодні відбулося судове засідання відносно мене,у суді Запорізького району,на якому суддя винесла ухвалу про повернення мені мого майна,а саме катер «Амур» з двигуном «Ямаха».Але коли я приїхав,щоб забрати своє майно,то побачив увесь особовий склад Запорізького Рибоохоронного патруля,на двох автомобілях,які належать патрулю,ще й лафєт, вони приїхали забрати мій човен, щоб я не дай боже, не зміг виїхати в рейд, щоб не заважати їм грабити водойму….Заправляла цим процесом особа, яка не захотіла навіть представитись, і не пояснили на якій підставі відбувається цей бєспрєдєл…..Уявляєте собі…,у вас на руках є ухвала суду,про повернення вам вашого майна,і цю ухвалу тупо ігнорує купа злочинців,які в цей час не відомо за чиїм наказом приїхали аж в райвідділок Запорізького району,в робочий час для рибоохоронців,на службових автівках Рибпатруля,,з лафетом Рибпатруля,і без усяких пояснень вкрали мій човен….чому я кажу вкрали,тому що мені відмовились видати будь який документ про вилучення в мене мого катера,я його не маю на руках ніякого,взагалі з 24.04.2019р….Довелося викликати поліцію по 102,і було введено план «перехват»,щоб хоч якось зупинити злочинців….Тому хочу звернутися до всіх персонажів,які приймали безпосередньо участь у цьому злочині….Зупиніться,не виконуйте замовлень ваших керівників-злочинців….Вони потікають скоро,а відповідати доведеться вам…І ще,якщо на час повернення мені мого майна,катеру «Амур» з мотором «Ямаха»,він буде не в робочому стані,або не в тому стані в якому ви в мене його сьогодні викрали,то ви також понесете відповідальність згідно чинного законодавства…..Юристи вже працюють,чекайте на виклики до прокуратури!!!✌️✌️✌️

Читайте также: «Кукольный театр»: запорожский активист рассказал, как рыбпатруль «обилечивает» браконьеров (ВИДЕО)

Больше видео смотрите по ссылке на странице в Фейсбук.

Напомним, в конце сентября 2018 года глава Запорожского рыбоохранного патруля Дмитрий Чайка перевернулся на новом катере, в результате чего погиб замнчальника управления защиты эконимики. Этот случай, где видно в лодке больше количество алкоголя, прогремел на всю Украину, однако по факту смертельного случая, так никому и не было предъявлено обвинения. А глава Запорожской ОГА Константин Брыль назвал произошедшеенесчастным случаем.

Читайте также: Снова пьяные в лодке: запорожский рыбпатруль попал в новый скандал (ФОТО)

Читайте новости Запорожья в нашем Telegram: t.me/akzentzp, Twitter и подписывайтесь на канал в Youtube, а также наш Instagram.

04.05.2019 13:10 Источник: https://akzent.zp.ua/zaporozhskij-aktivist-zayavil-o-krazhe-katera-ryboohrannym-patrulem-video/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top