Запорожский губернатор призвал студентов не бояться проверок документов и авто

Запорожский губернатор встретился со студентами вузов

Встреча председателя Запорожской ОГА Константина Брыля со студентами разных вузов состоялась в актовом зале второго корпуса ЗНУ. Мероприятие было организовано в формате «вопросов-ответов», а перед началом Константин Брыль призвал студентов не паниковать по поводу введения военного положения в нашей области:

Запорожский губернатор встретился со студентами запорожских вузов

-Хочу відразу зауважити, що комендантської години не буде і людей з автоматами, а також перекритих вулиць та дефіциту продуктів також. Все це образ з радянських часів. Подібні обмеження та захват майна українцям не загрожує. На сьогоднішній день всі правоохоронні органи приведені в бойову готовність і отримали бойовий наказ. Це робиться тільки задля того, щоб підвищити боєздатність нашого регіону. Роль влади — комунікативна. Якщо буде якась ситуація “Ч”, нам потрібно швидко реагувати. Тому у нас зараз введений підсилений режим охорони. Я звертаюсь до молоді з проханням — нормально реагувати на перевірку документів або багажу в в автомобілях. Це питання загальної безпеки. Ближче до кордону з регіоном процес перевірки може бути підсилений.

Студентов же по большей части беспокоила выплата стипендий в условиях военного положения. Константин Брыль заверил, что социальные выплаты, а именно — стипендии, пенсии и зарплаты будут выплачиваться в нормально режиме.

Запорожский губернатор встретился со студентами запорожских вузов

Запорожский губернатор встретился со студентами запорожских вузов

Не обошлось и без вопроса по поводу запорожского долгостроя — мостов.

-Знаєте, Президент просив сформулювати проблемні питання кожної області, то наше найболючіше питання — це мости. Наразі треба вирішувати питання з краном, який є необхідним для продовження будівництва. Я не хочу буди черговим губернатором, який пообіцяє, що мости будуть побудовані. Я хочу робити, а не розмовляти. Затягувати не можна далі, бо греблю треба ремонтувати капітально, а якщо ми її закриємо, то люди просто не зможуть нормально пересуватися по місту. Питання це мене турбує надзвичайно і ми робимо все, щоб будівництво продовжувалося.

Запорожский губернатор встретился со студентами запорожских вузов

“Индустиралка” сообщала, почему мостостроители на запорожский долгострой пока не вернулись.

Читайте также: В военкоматах Запорожской области успокаивают родителей призывников

Фото автора

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporozhskiy-gubernator-prizval-studentov-ne-boyatsya-proverok-dokumentov-i-avto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top