Запорожцам показывают котиков и панд в китайском стиле

В Запорожской областной универсальной библиотеке открылась выставка «Танцы китайской кисти”

В Центре национальных культур Запорожской областной универсальной библиотеки работает выставка Анастасии Данилкиной «Танцы китайской кисти”.  Семиклассница Анастасия Данилкина — ученица запорожской художницы Оксаны Хижняк. По мнению педагога, по мастерству рисунки Анастасии не уступают взрослым.

Танцы китайской кисти

-Живопис в китайському стилі мене зацікавив після маминого подарунка, — сообщила Настя. — Гарна скринька з таємничими скарбами захопила мою увагу, дуже хотілося спробувати усі пензлики, взнати для чого порцелянові штучки. За інформацією я з вчителькою звернулися в інтернет. Там ми довідались що історія китайської туші почалась тисячу років тому, існує декілька шкіл китайського живопису, а також різні стилі каліграфії.

Танцы китайской кисти

Я почала тренувати мазки, малюючи ієрогліфи — це допомогло оволодіти пензликом. Дуже багато паперу було зіпсовано. Ми власноруч виготовили штамп з побажанням щастя замість підпису. Потім стала повторювати традиційні китайські сюжети живопису. Найбільше мені сподобалось малювати бамбук, повторювала за різними майстрами і нарешті відчула як малювати його живим.

Звичайно ж я люблю котиків. В китайському живописі вони зустрічаються часто, і я не втрималась від того щоб їх намалювати. Традиційно, китайському живопису навчаються десятиріччями, тож я тільки на початку цього шляху.

Читайте также: Запорожской школе, где детей учат романтической профессии, исполнилось 60 лет.

Фото предоставлены Оксаной Хижняк

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporozhtsam-pokazyivayut-kotikov-i-pand-v-kitayskom-stile

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top