Запуск нових фільтрів: як запорізьке підприємство знижує рівень викидів

Нові газоочистки — черговий крок у виконанні меморандуму про зниження викидів, який комбінат “Запоріжсталь” уклав із обласною владою. Вартість усіх робіт та самого обладнання — 235 мільйонів гривень. Це частина єдиної системи газоочисток аглофабрики. Тепер усі фільтри, встановлені тут, разом здатні очистити 2 мільйони та 400 тисяч кубометрів повітря лише за одну годину.

До європейських стандартів вирішили наблизитись зі справді європейським обладнанням. Технології не з дешевих, але й ефект говорить сам за себе, – зазначили на підприємстві.

Варто зазначити, комплексна модернізація триває на підприємстві з 2012 року. За цей час в екологізацію, тобто оновлення виробництва з акцентом на екологічну безпеку, комбінат інвестував більше 15 мільярдів гривень. Результати кожен може оцінити самостійно — дані про роботу очисного обладнання публікуються на офіційному сайті “Запоріжсталі”.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zapusk-novih-filtriv-jak-zaporizke-pidpriiemstvo-znizhuie-riven-vikidiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zapusk-novih-filtriv-jak-zaporizke-pidpriiemstvo-znizhuie-riven-vikidiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top