Заробляли на ухилянтах: на Запоріжжі викрили правоохоронців на хабарях

У Запорізькій області викрили групу правоохоронців, які систематично вимагали хабарі від водіїв і осіб призовного віку. За даними Запорізької обласної прокуратури, у 2024–2025 роках співробітники одного з підрозділів поліції під час патрулювання регулярно брали гроші за непритягнення до адміністративної відповідальності за порушення ПДР.

Також вони отримували грошові винагороди від чоловіків, які не перебували на військовому обліку. За хабар правоохоронці «закривали очі» на порушення й не передавали інформацію до органів мобілізації.

За даними слідства, протягом 2024–2025 років співробітники одного з відділень правоохоронного органу під час несення служби на маршрутах патрулювання неодноразово вимагали та отримували грошові кошти від водіїв за непритягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху та експлуатації транспорту. Крім того, вони отримували грошову винагороду від осіб призовного віку, які не перебували на військовому обліку, за невжиття заходів щодо повідомлення стосовно них до уповноважених органів з питань мобілізації, – повідомили в Прокуратурі.

У ході негласних слідчих дій задокументовано серію таких фактів. Йдеться про повторне отримання неправомірної вигоди за попередньою змовою.


The post Заробляли на ухилянтах: на Запоріжжі викрили правоохоронців на хабарях first appeared on Портал Акцент.

Share this post

нет
scroll to top