Засідання виконкому Запорізької міської ради: які питання обговорювались?

Засідання виконкому Запорізької міської ради: які питання обговорювались?

Формування бюджету на наступний рік та початок підготовки до новорічних свят. Ці та інші питання сьогодні обговорили на засіданні виконкому Запорізької міської ради.

Засідання виконкому Запорізької міськради розпочалося з привітань міського голови Володимира Буряка з трирічним перебуванням на посаді. Після — присутні перейшли до розгляду проектів рішень. Наразі вже триває формування головного кошторису міста на 2019 рік. Зокрема, підготовлена соціально-економічна програма, яка направлена на поліпшення екологічної ситуації, енергоефективність, сприятливі умови для розвитку бізнесу та торгівлі. В цілому ж бюджет буде соціально направленим. Наступного року не залишать без уваги й розвиток інфраструктури та благоустрою, ремонти доріг та реалізацію програм у сфері житлово-комунального господарства. А ось кошти на проведення новорічних свят виділили вже сьогодні. Традиційно відкриття головних ялинок та святкових містечок у Запоріжжі відбудеться 19 грудня.

Підбили й підсумки роботи цього року. Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк зазначив, що за 9 місяців надходження до бюджету міста збільшились на 16 відсотків, а обсяги виробництва промислової продукції зросли на 4 відсотки. Зросла й середня заробітна плата — зараз вона складає майже 9 тисяч гривень. Загалом сьогодні на виконкомі присутні розглянули близько 130 питань. Серед яких — погодження інвестиційної програми комунального «Водоканалу», рішення у сфері охорони здоров’я та соціального захисту. А ось проект підвищення тарифів на ритуальні послуги на 26 відсотків не підтримали. Комунальне підприємство не надало належного обґрунтування. За пропозицією міського голови питання відправили на доопрацювання.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zasidannya-vikonkomu-zaporizkoyi-miskoyi-radi-yaki-pitannya-obgovoryuvalis/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top