Засмітили все: українці були шоковані тим, що залишили по собі рашисти

Російські війська і далі продовжують вражати своїм свинством та безладом, яким залишають після себе. В одному із сіл Запорізької області, де окупанти жили два місяці, вони настільки засмітили житлові будинки, що там неможливо перебувати. Про це розповіли місцеві жителі, повідомляє «Ріа.Мелітополь».

За їхніми словами, військові РФ два місяці мешкали у будівлі водоканалу Мелітопольського району. Коли місцеві зайшли до будівлі, то просто жахнулися.

«У кожному кутку були купи лайна. Вони там, де їли і спали, там і випорожнювалися. Чесно, ми такого ще не бачили, бо навіть тварини поводяться більш охайно», — розповідають жителі.

Також на російських солдатів скаржаться і мешканці села Новомиколаївка Токмацького району. Там окупанти оселилися в порожніх будинках. Однак, перетворили вони їх фактично на нежитлові приміщення.

«У туалет ходять не на вулицю, а прямо в будинку. Гадили біля ліжок, по кутках. Ось прямо купи гі*на в будинку залишили. А, коли виїжджали, завантажили з собою на машину все: комод, подушки, навіть жіноче пальто і хустки. Жити в таких будинках після цієї орди просто неможливо. Я ніколи не думала, що росіяни такі свині», — обурюється пенсіонерка.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zasmityly-vse-ukraintsi-buly-shokovani-tym-shcho-zalyshyly-po-sobi-rashysty.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top