“Zастрелись”: Автор із Запоріжжя створив провокаційну скульптуру російського президента

У центрі Києва з’явилася скульптура “Zастрелись” Дмитра Іва

Путін з дулом пістолета в роті — така тимчасова скульптурна інсталяція під назвою «Zaстрелись» з’явилася в центрі Києва. Ії автор, скульптор Дмитро Ів розмістив табличку з написом:  «Путлер, намек понятен?». Раніше поруч із цим місцем стояв пам’ятник Леніну.

Скульптор Дмитро Ів

-Сучасне мистецтво це далеко не завжди красиве. Головна його мета – актуальність, розкриття проблем і правда, — написав Дмитро Ів у коментарях до посту на своїй сторінці у «Фейсбуці».

У ЗМІ Дмитра Іва (Іванченка) називають харків’янином. Але він — і наш земляк, народився в Запоріжжі в 1974 році в Запоріжжі. У 1995 році закінчив Харківське державне художнє училище. У 2003 року — Харківську державну академію дизайну та мистецтв у ступеня магістра. І лишився у Харкові.

«Індустріалка» писала як під час війни змінилося життя відомих творчих запорожців. А також: Чим зараз займається відомий співак Арсен Мірзоян.

Читайте також: Гостей всесвітнього арт-форуму вразило, що український художник не зміг приїхати на свою виставку через загальну мобілізацію.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

скульптор Дмитро Ів
скульптор Дмитро Ів
скульптор Дмитро Ів
скульптор Дмитро Ів
скульптор Дмитро Ів

Фото и видео со страницы Дмитрия Ива в «Фейсбук»

Сообщение “Zастрелись”: Автор із Запоріжжя створив провокаційну скульптуру російського президента появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/avtor-iz-zaporozhya-sozdal-provokatsionnuyu-skulpturu-rossiyskogo-prezidenta

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top