Засуджено «главу Дмитровской ОТО» Бердянського району

8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах влади строком на 15 років, з конфіскацією всього належного йому майна, отримав глава так званої «Дмитровской ОТО» Бердянського району(ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Судом встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді «главы Дмитровской ОТО» Бердянського району Запорізької області, здійснював загальне управління незаконним органом влади, організовував та керував роботою з формування структури, комплектації, штату підпорядкованого йому органу, також надавав безпосередню допомогу представникам окупаційної влади держави-агресора рф у впровадженні програм соціально-економічного та культурного розвитку на території с.Дмитрівка та так званої Дмитрівської ОТГ Бердянського району Запорізької області за стандартами держави-агресора рф, примушував перереєструвати суб’єкти господарства за законами рф та подальше укладання останніми договорів з міністерствами держави-агресора рф, в тому числі агітував місцеве населення вищезазначеного населеного пункту отримувати паспорти держави-агресора.

Судовий розгляд справи проводився без обвинуваченого (спеціальне судове провадження) за участі захисника, якого було призначено державою, повідомили у пресслужбі Жовтневого районного суду м. Запоріжжя.

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zasudzheno-glavu-dmitrovskoj-oto-berdyanskogo-rajonu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top