Завершення року для баскетболістів “Запоріжжя” підготувало непрості випробування

У чемпіонаті Суперліги заключним став бій проти свого одвічного суперника МБК “Миколаїв”.

Як і очікувалося, надпринципова дуель подарувала запорізьким глядачам багато емоцій, видовища та драйву. Красномовні цифри – лідер на майданчику протягом всього матчу змінювався 23 рази. Стартову чверть краще провели гості. “Корабели” розпочали із ривка 5:1 і ще одним завершили 10:2. У сумі це принесло незначну перевагу у рахунку 24:22. Друга чверть теж промайнула у рівній боротьбі із частою зміною лідера. Закріпивши успіх на периметрі, де чотири кидки реалізував Андрій Мироненко, запоріжці отримали мінімальний гандикап перед найбільшою перервою 42:41.

Абсолютно рівною за грою та рахунком була і третя чверть. Впродовж 10-хвилинки команди йшли м’яч в м’яч, не відпускаючи один одного на відстань більшу ніж у три очки. Запоріжцям ніяк не вдавалося стримати нігерійського легіонера МБК «Миколаїв» – Кіта Омоеру. Із 19-ма очками він став лідером бомбардирських перегонів. У запоріжців включився у гонку снайперів Юрій Кондраков. У третій чверті він примножив свій доробок на 10 очок, ставши у потрібний момент лідером команди. Найважливіший епізод третьої чверті, а можливо і всієї гри – це вилучення Маліка Трента. На останніх секундах чверті один із кращих снайпер чемпіонату отримав два неспортивних фоли і покинув майданчик. Господарі на той момент поступалися 63:66.

На старті заключної чверті “корабели” домоглися переваги у 6 очок. На те, щоб наздогнати суперника, запоріжцям знадобилося три хвилини і результативні дії Юрія Конракова. Після його трьохочкового команди знову повернули гру у звичне русло. І так тривало аж до останньої хвилини. У неї запоріжці заходили із перевагою в одне очко, але Олексій Онуфрієв змінив лідера. Поступаючись “-1”, команда Валерія Плеханова не зуміла організувати свою атаку. Миколаївці під час свого володіння були більш сконцентрованими. Головний герой зустрічі Кіт Омоера за 8 секунд до кінця зробив перевагу “+3”. Гра збилася на фоли, тому вирішальної трьохи господарі закинути не змогли. Підсумковий рахунок 84:82 на користь МБК “Миколаїв”.

Запоріжці завершують 2018 рік на третьому місці турнірної таблиці. Сьогодні о 19.00 команда Валерія Плеханова проведе останній матч року. У першій грі чвертьфіналу Кубка України запоріжці приймають “Дніпро”.