Завітайте до Дубового гаю подивитися на Хортеса та Зорію (відео)

Запорізький парк відпочинку “Дубовий гай” – це справжня релакс-локація, де можна сховатися від міської метушні та перезавантажитися

Тут є на що/кого подивитися та чим помилуватися.

Так, наприкінці жовтня парк відпочинку поповнився новими мешканцями – парою молодих лебедів, яких привезли з розплідника у Дніпрі.

Птахи швидко освоїлися на новому місці: почали плавати озером, вивчати нову територію та подружилися з місцевими качками.

Але нові мешканці Дубовки не мали імен.

Тому у соцмережах, на сторінці комунального підприємства “Титан” у фейсбуці, оголосили конкурс.

Серед безлічі запропонованих імен обрали Хортес і Зорія.

До речі, інші запропоновані варіанти включали Люк і Лея, Адам і Єва, Тарас і Леся, Біба й Боба та ін.

Помилуватися лебедями можна  відвідавши парк або переглянувши моє відео.

Це справді захоплююче видовище! Лебеді та качки у парку зовсім не бояться людей і здається ніби позують на камеру. Із задоволенням!

Лебеді у парку “Дубовий гай”

Фото та відео – авторки

Сообщение Завітайте до Дубового гаю подивитися на Хортеса та Зорію (відео) появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top