Завтра Україну накриває потужна магнітна буря

В найближчі дні очікується поява значних геомагнітних коливань на Землі, які триватимуть досить довго. Пікове загострення геомагнітної активності передбачається 20-го і 21-го березня, коли сила геомагнітних бур досягне високого рівня.

За інформацією, опублікованою на сайті Meteoagent, у ці дні очікується червоний рівень магнітних бур, при цьому К-індекс, який відображає силу геомагнітного впливу, досягне позначки 5.

Також рекомендується ознайомитися з календарем магнітних бур на наступні три тижні, щоб бути в курсі майбутніх геомагнітних змін.

Геомагнітні бурі

Геомагнітні бурі та їх вплив
Геомагнітна буря — це інтенсивне збурення магнітного поля Землі, викликане впливом сонячного вітру, особливо його потужними частками, що вивільняються під час сонячних вибухів або з корональних дірок на поверхні Сонця.

Ці частинки, взаємодіючи з земною магнітосферою, можуть провокувати ряд явищ, від незначних коливань магнітного поля до потужних геомагнітних бур, які в свою чергу впливають на роботу супутників, навігаційні системи, електричні мережі та можуть бути причиною появи полярних сяйв у високих широтах. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Сила магнітних бурь Інтенсивність магнітних бур вимірюється за допомогою К-індексів, які дозволяють класифікувати бурі за ступенем їх впливу. Коливання К-індексу в межах від 1 до 4 вважаються слабкими та зазвичай не відчуваються.Однак бурі з К-індексом вище 5 віднесені до категорії з високим рівнем небезпеки, адже вони можуть мати негативний вплив на здоров’я людей, тому важливо до таких подій готуватися заздалегідь. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zavtra-ukrayinu-nakrivaye-potuzhna-magnitna-burya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top