Збірна України з гандболу зіграла третій матч на чемпіонаті Європи-2022

Переважну більшість першого тайму зі збірною Хорватії синьо-жовті трималися гідно, переважаючи суперників у відсотку реалізації кидків. Тим не менш, 9 втрат перевернули гру з ніг на голову, завдяки чому балканці знову і знову отримували можливості для атак і впевнено вийшли вперед – 18:13. другому таймі справи тільки погіршилися. Захист українців не справлявся з швидкими хорватами. Для розуміння: лише 4 голи балканці забили здалеку. Всі ж інші залетіли з шести-семи метрів.

У підсумку збірна України поступилася хорватам – 25:38. Танайнеприємніше навіть не три програні матчі, а те, що синьо-жовті пропустили найбільше м’ячів серед усіх 24-х збірних – 105. Тому узагальному підсумку посіли останнє, 24-те місце на Євро-2022.