Збірна Запорізької області виборола 12 медалей на чемпіонаті України з плавання

Фото : иллюстрационное

У Львові завершився зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків. У змаганнях взяли участь 378 спортсменів, з 23 областей України.

Третє місце серед команд першої групи, посіла збірна Запорізької області. Спортсмени вибороли п’ять золотих, срібну і шість бронзових медалей.

Вагома заслуга в цьому вихованки СДЮШОР «Спартак-КПУ» Валерії Хацаревич, яка виборола сім нагород, в тому числі три золотих! Дівчина стала чемпіонкою України на дистанції 200 м комплексним плаванням (2:37.07), 200 м на спині (2:35.30), 50 м батерфляєм (0:31.40).

А також виборола срібло на 100-метрівці вільним стилем (1:03.19 ), бронзу на дистанції 50 м на спині (0:33.67). Та дві бронзи у складі естафет. Тренує Валерію Петро Шлюєв.

Спортсмен Денис Лебедєв став чемпіоном України на дистанціях 50 м вільним стилем (0:25.95) та 100-метрівці вільним стилем (0:56.92). А також виборов бронзу на дистанції 50 м батерфляєм (0:28.25). Представниця СДЮШОР «Спартак-КПУ» Дар’я Погонишева здобула бронзові медалі на дистанціях 100 (1:12.55) та 200 м батерфляєм (2:45.92). Ще два комплекти бронзи запорізькі спортсмени мають в естафетному плаванні.

В комбінованій змішаній естафеті 4×100 м третій результат показали: Валерія Хацаревич, Лев Львутін, Дар’я Погонишева та Микита Терентьєв (4:43.96)

У жіночій комбінованій естафеті 4×100 м також третіми фінішували: Валерія Хацаревич, Анна Якубенко, Дар’я Погонишева та Анна Самсон (5:03.14).

Джерело: “ЗА!спорт”