Здорожчання тарифів на електроенергію відбудеться у 2 етапи

Українців очікують зміни у вартості споживання електроенергії, що буде впроваджено в два ключові етапи.

Представники Міністерства енергетики розглядають плани щодо коригування тарифів для домогосподарств, згідно з інформацією, наданою Олегом Попенком, лідером Спілки споживачів комунальних послуг. Він зазначив, що ідея реформування тарифів обговорювалась ще минулої осені, але була відкладена з політичних причин.

Наразі розглядається можливість дворазового підвищення тарифів протягом 2024 року.

Перший етап, що може статися 1 травня або 1 червня, передбачає збільшення тарифів до середнього рівня в 3,5-4 гривні за кіловат-годину.

Попенко також акцентував увагу на попередніх дискусіях щодо зміни тарифів на газ, проведених «Нафтогазом» та Міністерством енергетики, де розглядалося підвищення ціни на газ на 1-1,5 грн. Зараз вартість газу становить 7,96 грн, але обговорювалася можливість збільшення до 9-9,5 грн.

Таке підвищення цін на електроенергію та газ не лише вплине на безпосередні витрати домогосподарств, але й призведе до зростання вартості обслуговування багатоквартирних будинків на 10-15%. Окрім того, збільшення тарифу на газ спричинить подорожчання послуг теплопостачання та гарячого водопостачання, що ставить перед українцями нові фінансові виклики. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zdorozhchannya-tarifiv-na-elektroenergiyu-vidbudetsya-u-2-etapi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top