Зеленський анонсував новий наступ росіян і назвав терміни

У розмові з американським телеканалом CBS News, яка була оприлюднена 28 березня, президент України Володимир Зеленський зазначив, що Україні варто активізувати підготовку з метою протистояти майбутнім атакам з боку Росії, які можуть розпочатися наприкінці весни або на початку літа.

Зеленський підкреслив, що важливо не просто підготуватися, але й отримати додаткову допомогу для формування бойових бригад, готових захищати країну.

Він також відзначив, що для підтримки поточного положення на фронті та здійснення контратак необхідні системи протиповітряної оборони та артилерія.

Окрему увагу Зеленський приділив значенню та характеристикам артилерійських боєприпасів, зазначаючи, що в деяких регіонах, таких як Бахмут та Авдіївка, важко вести боротьбу через перевагу ворожої артилерії в дальності стрільби.Президент підкреслив, що для ефективного контрнаступу необхідна перевага у військовій силі.

Раніше ми писали, що полковник запасу ЗСУ прогнозує завершення війни в цьому році. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zelenskij-anonsuvav-novij-nastup-rosiyan-i-nazvav-termini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top