Зеленський нагородив митрополита московського патріархату орденом «За заслуги»

Ще 21-го серпня Володимир Зеленський своїм указом присвоїв орден «За заслуги» ІІ ступеня митрополиту Мукачівському і Ужгородському Української православної церкви (Московського патріархату) Феодору. Вчора, президент особисто вручив митрополиту під час поїздки до Ужгороді.

Як зазначають у прес-службі Зеленського, “Митрополит Феодор сприяв розширенню структури єпархії та зміцненню кадрового потенціалу. Нині єпархія налічує 358 релігійних громад, 304 священнослужителів, 15 монастирів та чотири релігійні братства”.

Як відомо, в офісі Зеленського стали на захист УПЦ (МП), яка за законом мала змінити назву ще торік. Перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов заявив, що вважає перереєстрацію Української православної церкви (МП) тиском.

Про це Сергій Трофімов сказав  в інтерв’ю “Главкому” у відповідь на запитання про те, чому в Україні не виконується закон (№ 5309), який передбачає, що релігійна організація, яка має центр в іншій країні, повинна у своїй назві вказати цей факт. Трофімов зазначив, що цей закон оскаржується в суді.

Джерело: «Прямий».

Сообщение Зеленський нагородив митрополита московського патріархату орденом «За заслуги» появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zelenskij-nagorodiv-mitropolita-moskovskogo-patriarhatu-ordenom-za-zaslugi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top