Зеленський насправді не Лукашенка не хоче дратувати, він не хоче дратувати Путіна: Ігор Артюшенко – про відсутність реакції влади щодо подій в Білорусі

В ефірі «Прямого» обговорили події в Білорусі.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко пояснив, чому Зеленський боїться реагувати на події в Білорусі і чим це може обернутися для українців.

Політик наголосив, що наразі досі відсутня офіційна позиція влади щодо подій в сусідній країні. Він зазначив, що влада мало б зробити офіційну заяву, яка б показала світові реакцію України.

– Депутатів монобільшості скріплює одне: президент і Банкова. Якщо президент скаже: “проголосуйте, ось заява щодо Білорусі” – вони дружньо натиснуть зелену кнопочку і проголосують. Якщо команди з Банкової не буде – все воно обмежиться окремими заявами окремих депутатів. Я переконаний від проукраїнської опозиції буде заява. Разом з тим без голосів монобільшості  вона буде заявою для позиціонування українських громадян, але не більше того, тому що просто не вистачить, на жаль, голосів.

Звичайно, в правовій державі в парламентсько-президентській республіці, де парламент є головним чинником, звичайно б мав зібратись профільний комітет, який би напрацював цю заяву. В профільному комітеті є представники різних політичних сил. Вони вийшли б на спільний текст і 25 числа, а ще краще раніше – зібралися б і проголосували.

Мало б заяву дати і МЗС, і звичайно законодавчий орган, і президент.

І тоді б ми чітко могли сказати і зрозуміти, яка у нас є влада і які принципи вона сповідує, –  сказав Ігор Артюшенко.

– Мені цікаво як громадянину України – наша влада вважає, що вибори мають бути чесними, прозорими, агітація має бути вільною, висування вільним? Якщо так – то зробіть відповідну заяву, – додав він.

Ігор Артюшенко зазначив,що мовчання влади українські громадяни можуть розцінити як її згоду з політикою Лукашенка і ймовірність повторення таких дії влади і силовиків в Україні.

– На моє глибоке переконання це через те, що Зеленський насправді не Лукашенка не хоче дратувати, він не хоче дратувати Путіна, – підсумував парламентар.

Сообщение Зеленський насправді не Лукашенка не хоче дратувати, він не хоче дратувати Путіна: Ігор Артюшенко – про відсутність реакції влади щодо подій в Білорусі появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zelenskij-naspravdi-ne-lukashenka-ne-hoche-dratuvati-vin-ne-hoche-dratuvati-putina-igor-artjushenko-pro-vidsutnist-reakcii-vladi-shhodo-podij-v-bilorusi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top