Зеленський підписав указ про призначення нового очільника Запорізької ОВА

На сайті президента України Володимира Зеленського опубліковано два укази. Один із них про звільнення голови Запорізької ОВА Юрія Малашка, а інший — про призначення на його посаду Івана Федорова.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на відповідні документи.

Звільнити МАЛАШКА Юрія Анатолійовича з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою, — йдеться у першому указі.

Наступним указом призначається Іван Федоров, який також є мером Мелітополя.

Хто такий Іван Федоров

З 2008 року він був помічником депутата і «полюбив громадське життя». А потім познайомився із тодішнім мером Дмитром Сичовим, який став його провідником.

Тоді, у 2010, у віці 22 років він обрався депутатом Мелітопольської міської ради.

«У «дорослу» політику мене запросив мер Дмитро Сичов. Мій батько був депутатом міськради, я допомагав йому у роботі на окрузі. У мера з батьком стосунки були добрі, навіть дружні. Дмитро Вікторович запропонував мені балотуватися до міськради», – розповідав Федоров.

Першою його політсилою стала «Партія регіонів». Згодом пояснював: «У «Партії регіонів» були правильні гасла, але неправильні дії».

У 2014 він почав працювати заступником у іншого міського голови – Сергія Мінька. Курував комунальну, архітектурну та будівельні сфери. Паралельно увійшов до Запорізької облради від БПП «Солідарність» Петра Порошенка. Там працював у комісії з питань бюджету.

Влітку 2019 року Федоров переміг у конкурсі на посаду керівника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Пропрацював там лише кілька місяців і знову повернувся в рідну область – Кабмін призначив його першим заступником голови Запорізької облдержадміністрації.

На місцевих виборах восени 2020 року Федоров висувався в мери Мелітополя від партії попереднього градоначальника – «Команди Сергія Мінька». Переміг, отримавши 59,6% підтримки.

Певний час після окупації Мелітополя перебував у полоні росіян. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zelenskij-pidpisav-ukaz-pro-priznachennya-novogo-ochilnika-zaporizkoyi-ova/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top