Зеленський повідомив, коли ВР прийме закон про мобілізацію

Українські парламентарі вже найближчими тижнями мають проголосувати за законопроект про мобілізацію.

Про це повідомляє Акцент посиланням на інтерв’ю українського президента Володимира Зеленського.

«Думаю найближчими тижнями парламент проголосує — закон про мобілізацію», — наголосив президент.

Очікується, що Верховна рада голосуватиме за оновлений законопроєкт про мобілізацію вже на найближчому засіданні. У першому читанні він був прийнятий у лютому 2024 року. З того часу до другого читання нардепами було подано кілька сот правок. Профільні комітети їх розглядали останніми тижнями. Періодично в ЗМІ з’являється різна інформація щодо можливого посилення норм мобілізації, проте остаточне рішення буде за народними депутатами.

Днями Володимир Зеленський підписав законопроект, що був прийнятий ВР ще влітку минулого року щодо зменшення призовного віку під час мобілізації з 27 до 25 років. Раніше чоловіки віком до 27 років мали можливість йти у військо лише добровільно. Зараз цей поріг зменшено до 25 років.

Інші заяви Володимира Зеленського

Крім того, Володимир Зеленський у інтерв’ю повідомив, що Україна потребує 25 систем Patriot, щоб ефективно захистити свої міста та важливі об’єкти.

Щодо присутності іноземних військ, то наразі Зеленський підтримує ідею президента Франції Макрона щодо специфіки розташування іноземних контингентів.

«Там кілька пропозицій в Еммануеля (президента Франції Макрона — ред.). Кілька пропозицій я підтримав публічно та у розмові з ним. Це, щоб тренувати наших хлопців у нас, щоб ця місія могла приїхати з тієї чи іншої держави. Я думаю, що це набагато швидше, чим відправляти наші бригади, а потім вони мають повертатися та отримувати бойовий досвід тут, на цій техніці», — сказав Зеленський.

За його словами, це пришвидшить процес тренування українських військових.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zelenskij-povidomiv-koli-vr-prijme-zakon-pro-mobilizatsiyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top