Зеленський прокоментував можливіть проведення виборів: названо умову

Президент України Володимир Зеленський стверджує, що під час військових дій необхідно вносити зміни до законодавства перед проведенням виборів в країні.

Про це глава держави повідомив італійському журналісту Бруно Веспі під час інтерв’ю для Rai 1, італійського телеканалу, передає «Акцент«.

Зокрема, його запитали, чи буде він відкладати вибори через наявність військових дій в Україні. «Для проведення виборів під час військового стану необхідно внести зміни в чинне законодавство. Під час військових дій вибори проводити не можна», — підкреслив Зеленський.

Президент також висловив підтримку українським військовим, які перебувають на передовій. «Необхідно надати їм можливість волевиявлення, це дуже важливо. Також це справедливо, коли люди, які захищають нашу землю, мають можливість голосувати«, — зазначив Зеленський.

Крім того, він висловив думку про необхідність створення окремої інфраструктури для голосування сім мільйонів українців, які перебувають за кордоном. «Для цього потрібна відповідна інфраструктура», — додав президент. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

В «Дії» з’являться нові документи: почалося тестування Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zelenskij-prokomentuvav-mozhlivit-provedennya-viboriv-nazvano-umovu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top