Зеленський заявляв, що корупція у вищих гілках влади подолана, але чомусь саме після цієї заяви в бюджеті не залишилося грошей, – Ігор Артюшенко

«Складається враження, що в нашій державі президент живе в одній реальності, а державні службовці, депутати та очільники ОДА зовсім в іншій». Про це в ефірі телеканалу «заявив народний депутат восьмого скликання, голова запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

– Складається враження, що в нашій державі президент живе в одній реальності, а державні службовці, депутати та очільники ОДА зовсім в іншій .Зеленський заявляв, що корупція у вищих гілках влади подолана, але чомусь саме після цієї заяви в бюджеті не залишилося грошей. Одночасно з цим відеокамерою знімають як з міністерства охорони здоров’я невідомі особи вивозять тести на коронавірус.

Але ж зачекайте! Ми живемо в країні, де майже кожного депутата президент власноручно завів у парламент. В країні, де вже другий уряд має назву «ім. Зеленського», бо всі його члени проходили перед призначенням особисту співбесіду з президентом. Тобто вся політична відповідальність за події в країні лежить на плечах Зеленського, – сказав політик.

Ігор Артюшенко наголосив, що наразі можна зробити висновки щодо участі Зеленського в корупції.

– Виходячи з цих фактів, можна припустити два сценарії.
1. Зеленський набрав собі в команду людей, благословив їх, але нічого про них не знає, не вдається в їхню роботу. Це є дилетантизмом та некомпетентністю.
2. Зеленський знає, що відбувається насправді, але покриває корупцію та розкрадання бюджету.

Після розслідування передачі «Схеми» з розкраданням тестів на коронавірус, Зеленський повинен звернутися до правоохоронних органів з вимогою розслідувати цей інцидент. Але натомість він мовчить. Що спонукає до певних висновків, щодо його участі в корупції, – підсумував парламентар.

Артюшенко звинуватив Зеленського у копупції.

Складається враження, що в нашій державі президент живе в одній реальності, а державні службовці, депутати та очільники ОДА зовсім в іншій.Зеленський заявляв, що корупція у вищих гілках влади подолана, але чомусь саме після цієї заяви в бюджеті не залишилося грошей. Одночасно з цим відеокамерою знімають як з міністерства охорони здоров'я невідомі особи вивозять тести на коронавірус.Але ж зачекайте! Ми живемо в країні, де майже кожного депутата президент власноручно завів у парламент. В країні, де вже другий уряд має назву “ім. Зеленського”, бо всі його члени проходили перед призначенням особисту співбесіду з президентом. Тобто вся політична відповідальність за події в країні лежить на плечах Зеленського.Виходячи з цих фактів, можна припустити два сценарії.1. Зеленський набрав собі в команду людей, благословив їх, але нічого про них не знає, не вдається в їхню роботу. Це є дилетантизмом та некомпетентністю.2. Зеленський знає, що відбувається насправді, але покриває корупцію та розкрадання бюджету.Після розслідування передачі “Схеми” з розкраданням тестів на коронавірус, Зеленський повинен звернутися до правоохоронних органів з вимогою розслідувати цей інцидент. Але натомість він мовчить. Що спонукає до певних висновків, щодо його участі в корупції.

Опубліковано Ігор Артюшенко – офіційна сторінка Субота, 11 квітня 2020 р.

Сообщение Зеленський заявляв, що корупція у вищих гілках влади подолана, але чомусь саме після цієї заяви в бюджеті не залишилося грошей, – Ігор Артюшенко появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zelenskij-zajavljav-shho-korupcija-u-vishhih-gilkah-vladi-podolana-ale-chomus-same-pislja-ciiei-zajavi-v-bjudzheti-ne-zalishilosja-groshej-igor-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top