Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про звільнення Ольги Стефанішиної з посади надзвичайного і повноважного посла України в США.
Відповідний Указ № 696/2026 опубліковано на сайті Президента.

Водночас дипломат наголосила, що основні завдання, з якими вона приїхала до Вашингтона, виконано.
Зокрема, за її словами, вдалося наростити постачання американської зброї та зберегти підтримку України в період зміни політичної ситуації у США, закріпити її на законодавчому рівні, а також змінити роль України “з країни, якій допомагають, на країну, в яку інвестують і чиї технології купують”.
Стефанішина також повідомила, що окремо й публічно прокоментує питання, які останнім часом лунали в медіа, та запевнила, що продовжить працювати для України “там, де буде корисною”.
Інтерфакс-Україна
Сообщение Зеленський звільнив Стефанішину з посади посла України в США – Указ появились сначала на Газета МИГ.