Зеленський виступив на форумі інтернет-діячів іForum-2019 російською мовою

Зеленський виступив із доповіддю “Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом” і виголосив її російською мовою. Доповідь супроводжувалася відео- та фотоматеріалами. Він багато жартував та сміявся.

“Як правило чиновники використовують чотири слова – інновація, діджиталізація, гіперлуп і Ілон Маск. І після цих чотирьох слів вони кажуть, “ми все сказали, і треба щось змінювати”. Я просто скажу як людина, я особисто нічого не можу змінити, в плані інновації, в плані діджиталізації. Ми тільки можемо це зробити разом”,додав президент.

Зеленський також показав відео з випробування роботів американської інженерної компанії Boston Dynamics, після чого запропонував подивитися на українських чиновників.

Скріншот

На екрані з’явилось зображення із нардепом Олегом Ляшком, а глядачі у залі засміялися.

“Ось ці чиновники – подивіться!”,сказав він.

Скріншот

Він також показав слайд із новиною “Депутати запропонували повернути Росію до старого літочислення” і сказав, що “зверніть увагу, такі чиновники можуть до такого довести”.

Скріншот

“У нас багато проблем, багато факапів. Але відсутність електромереж може призвести до того, що уряд може крокувати в бік відновлювальної енергетики. Відсутність банківської інфраструктури – те, що у нас є – можна йти до цифрового банкінга. Відсутність транспортної логістики – треба йти до дронів. Що нам заважає? Таке відчуття, що люди які нам заважають їх треба назвати “що”,сказав президент.

“Я впевнений, що ви творите кожен день великі речі, але наші чиновники і політики абсолютно цим не користуються. Не хочу на них наговорювати, ви і так все самі знаєте. Але. Що таке інновації взагалі в цій вузькопрофільної політичній факінг галузі”запитував Зеленський.

Він додав, що інновації роблять все процеси прозорими і ефективними, тим самим позбавляючи нечистих на руку чиновників засобів до існування.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/zelenskij-vistupiv-na-forumi-internet-dijachiv-iforum-2019-rosijskoju-movoju.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top