«Зеленському рейтинги важливіші життів українців»: Олег Чернов

Вчора президент Зеленський зробив заклик до вакцинації. За два роки — це другий заклик від нього до українців оберігати своє життя та здоров’я від коронавірусу. Однак перший такий допис Зеленський зі своєї сторінки видалив, щоб не відлякувати свої виборців. Виявилося, що більша частина електорату, який ще зберігся в президента, є антивакцинаторами.

Депутат фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Олег Чернов на передодні сесії Запорізької обласної ради зробив допис у соцмережах, запитавши чому влада виявилася неготовою до нинішньої хвилі пандемії. І головне, чому місцеві ради зараз повинні терміново відшукувати гроші на боротьбу з коронавірусом, після того, як влада познімала їх на «Велике будівництво»?

«Боягуз і зрадник!
Зеленський вчора вперше за 2 роки пандемії закликав українців до вакцинації! Вперше!! Точніше, вже другий раз, але перший свій пост в инстаграмчіку сором‘язливо прибрав, коли зрозумів, що більшість його виборців проти. Рейтинги ж важливіші життів українців.
2 роки і 79 тисяч❗️померлих громадян знадобились найвеличнішому, щоб зробити очевидне — закликати людей до захисту свого життя і здоров‘я! Але ми ще не почули від нього головне — що він зробив за цей час, коли треба було боротись с пандемією? Він та інший «майстер спорту по боротьбі з коронавірусом» Шмигаль?
Де гроші на забезпечення лікарень киснем і всім необхідним? Де додаткові ліжкомісця? Де своєчасні виплати «ковідних» лікарям? Ми знов екстрено шукаємо в місцевих бюджетах кошти на ці базові речі!! В п‘ятницю в Запоріжжі позачергова сесія облради, щоб в пік пандемії знайти ще кошти, бо не змогла держава все своєчасно забезпечити!
Й, врешті, де масова кампанія с роз’ясненнями і закликами до вакцинації, де елементарний лікбез від держави? Замість цього ми бачимо по всій країні борди з «великим крадівництвом», а на центральних каналах — ситі й довольні пики тих, хто на ньому заробляє!»

Читайте також: Затримано колишнього головного лікаря інфекційної лікарні, де при пожежі загинули люди

Источник: https://forpost.media/novosti/zelenskomu-reytynhy-vazhlyvishi-zhyttiv-ukraintsiv-oleh-chernov.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top