Згоріли 1000 пташенят: як БПЛА атакував господарство у Запорізькому районі (ФОТО)

Власник ферми у селі Біленьке, Запорізької області, Сергій Присяжнюк займався розвитком фермерського господарства, зокрема, вирощував каченят та курчат. 23 березня в його ангар влучив російський БПЛА, в результаті зайнялася пожежа, в якій згоріли 1000 пташенят та сільськогосподарська техніка.

Про це йдеться у репортажі «Суспільного», передає «Акцент».

"Це був фактично єдиний дохід для нашої багатодітної родини": історія фермера з села Біленьке Запорізької області

Близько чотирьох годин намагалися загасити полум’я та рятували птахів, розповідає Сергій. У цьому йому допомагали сусіди:

«Дуже сильно горіла сама покрівля. Палала будівля, верхні вікна і вогонь, вже сипалося додолу, почали горіти трактора і все, що було всередині. Почали тут збивати полум’я, дуже швидко потім приїхали і пожежники, дуже було складно тому що, це технічна споруда, дуже велике було займання».

В ангарі, що згорів, знаходилися 4 брудерні кімнати, де вирощували каченят та курчат до місячного віку. Також у будівлі було обладнання для виготовлення корму, будівельні матеріали й техніка, розповідає фермер:

«Тут було 300 качок, ще 100 ми раніше за декілька днів перегнали, а тут лишалося 300 качки здорової і близько сотні бройлера. Для них був шок, вони 2-3 дні не їли. Два наші трактора, змішувач кормів, обладнання для подрібнення, тут був склад насіння, збіжжя кукурудзи 5 тон, пшениця, вона вся прийшла у повну негідність».

"Це був фактично єдиний дохід для нашої багатодітної родини": історія фермера з села Біленьке Запорізької області

Сергій розповідає, ферма була усім для їхньої родини. Каже, крім вирощування птахів, планували до початку вторгнення зробити тут контактний зоопарк, адже утримували коней та поні:

«Ми спочатку для себе це робили, а потім побачили, що цікаво друзям і знайомим. По-перше, було цікаво це нам, тому що ми хотіли, щоб наші діти їли добре м’ясо і саме спілкування з тваринами та птицею, воно зараз актуально для дітей».

За словами Сергія, за тиждень після пожежі встигли лише розселити птахів ,а от завали розбирати ще не починали. Коли ж завершаться слідчі дії — планує в майбутньому відновити ферму. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

"Це був фактично єдиний дохід для нашої багатодітної родини": історія фермера з села Біленьке Запорізької області Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zgorili-1000-ptashenyat-yak-bpla-atakuvav-gospodarstvo-u-zaporizkomu-rajoni-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top