Житель Запоріжжя отримав нагороду від Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Військовослужбовець з Запоріжжя Владислав Сірий отримав нагрудний знак «Хрест хоробрих» від Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Про це повідомили у  Запорізькому обласному ТЦК та СП.

Молодший сержант Владислав Сірий другий рік боронить незалежність та територіальну цілісність України у складі 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Збройних Сил України. З весни минулого року Владислав бере участь у бойових діях на найнебезпечніших напрямках фронту на сході України:

«Взимку цього року, вміло здійснюючи розвідку дроном, Владислав забезпечив успішну ротацію вогневих груп на бойових позиціях. Також, військовослужбовець виявив розвідувальну групу противника та скорегував мінометний вогонь по ній, в результаті чого, близько десяти військовослужбовців російської армії було знищено».

****

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон, який дозволить припинити банкрутство українських підприємств критичної інфраструктури, включаючи ПРаТ «Запоріжтрансформатор» та «Мотор Січ».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/zhytel-zaporizhzhia-otrymav-nahorodu-vid-holovnokomanduvacha-zsu-oleksandra-syrskoho.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top