Жителі одного з районів Запоріжжя вимагають вивести їх з транспортного колапсу

Жителі склали вісім петицій стосовно транспортного сполучення їх району з центром міста.

На сайті електронних петицій Запорізької міської ради висить одразу вісім петицій від мешканців Дослідної станції стосовно того, щоб покращити транспортне сполучення їх району з основним містом. Дослідна станція — була й лишається одним з найвіддаленіших районів Запоріжжя, що потерпає від неможливості нормального сполучення.

Запустити муніципальні автобуси на новий маршрут «Вокзал Запоріжжя-2 — Дослідна станція — Кушугумское кладовищі» замість маршрутки №1
Вивести жителів сел. Дослідна станція і сел. Південний з «ТРАНСПОРТНОГО БЕЗВИХОДІ», за допомогою подовження маршруту №1 «вул. Базарна — Дослідна станція », на 4 зупинки, до зупинки« ж / д вокзал «Запоріжжя-2»!
Вивести жителів сел. Дослідна станція і сел. Південний з «ТРАНСПОРТНОГО БЕЗВИХОДІ», за допомогою облаштування нової кінцевої зупинки: «АЗС« Паралель », з правого боку, перед поворотом в смт. Балабине, для маршрутки №1 «вул. Базарна — Дослідна станція »!
Вивести жителів сел. Дослідна станція і сел. Південний з «ТРАНСПОРТНОГО БЕЗВИХОДІ», за допомогою збільшення пасажиропотоку маршрутки №1 «Дослідна станція — Ж / д вокзал« Запоріжжя-2 », за рахунок подовження маршруту на 1 зупинку, до нової кінцевої зупинки« АЗС «Паралель»!
Вивести жителів сел. Дослідна станція і сел. Південний з «ТРАНСПОРТНОГО БЕЗВИХОДІ», за допомогою заміни маршрутки №1 «вул. Базарна — Дослідна станція »на муніципальний автобус №1« вул. Базарна — Дослідна станція »!
Вивести жителів сел. Дослідна станція і сел. Південний з «ТРАНСПОРТНОГО БЕЗВИХОДІ», за допомогою збільшення вартості проїзду на маршрутці №1 «вул. Базарна — Дослідна станція »- з 8 грн до 9 грн, як це зроблено на 8-ми маршрутах Хортицького напрямки!
Вивести жителів сел. Дослідна станція з «ТРАНСПОРТНОГО БЕЗВИХОДІ», за допомогою подовження маршрутки №5 і №5А «вул. Олімпійська — Автострада »на 1км 800 метрів, до зупинки« Дослідна станція »(через вул. Очаківська)!
Вивести жителів сел. Дослідна станція з «ТРАНСПОРТНОГО БЕЗВИХОДІ», за допомогою подовження маршрутки №35 «Аеропорт — вул. Олімпійська »на 1км 800 метрів, до зупинки« Дослідна станція »(через вул. Очаківська)

Кількість петицій говорить про те, що проблема дійсно є і міській владі потрібно звернути на неї увагу так чи інакше, вирішивши проблеми містян.

Читайте також: Запорізька область поповнилась ще одним новим пляжем: фото

Источник: https://forpost.media/novosti/zhyteli-odnoho-z-rayoniv-zaporizhzhia-vymahaiut-vyvesty-ikh-z-transportnoho-kolapsu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top