Жителі Запоріжжя можуть отримати до 5 тисяч доларів для бізнесу: як подати заявку

Данська рада у справах біженців пропонує гранти для малого та середнього бізнесу розміром до $5000. Отримати гроші можуть жителі Запорізкої, Дніпропетровської, Херсонської і Миколаївської областей.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на Данську раду.

Хто може отримати гроші?

У пріоритеті підприємства та ФОПи, які відчули негативні наслідки війни та реалізують чи виробляють товари або надають послуги для покриття базових потреб населення.

Грант може піти на покриття різноманітних витрат:

придбання обладнанняоплата оренди приміщення оплата лізингу обладнання інші актуальні потреби бізнесу

Додатково до гранту програма передбачає до 5 годин бізнес-консультацій (бухгалтерський облік, маркетинг, юридична допомога тощо).

Умови участі:

Заповніть аплікаційну форму, що включає бізнес-план в довільній формі: https://bit.ly/3wQCQpo (згори оберіть зручну для вас мову)Необхідно працевлаштувати мінімум на 6 місяців принаймні одну особу, яка постраждала від війни.

У встановлені терміни потрібно надати звіт про те, як отримані кошти були використані на цілі, визначені програмою. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zhiteli-zaporizhzhya-mozhut-otrimati-do-5-tisyach-dolariv-dlya-biznesu-yak-podati-zayavku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top