Жителі Запоріжжя «погоріли» на зміні виборчих адрес з метою фальсифікації на виборах

Людей масово підвозили до відділення реєстру виборців з метою зміни виборчих адрес. Координатором виявився 29-річний житель Запоріжжя, який пропонував учасникам гроші за цю «послугу».

Про це повідомляє прес-центр ГУНП в Запорізькій області.

Вчора, 9 вересня у Дніпровський відділ поліції повідомили про масовий підвоз громадян до Запорізького відділення ведення реєстру виборців. Люди змінювали виборчі адреси, що може бути підставою для наступних фальсифікацій під час проведення виборів.

Правоохоронці встановили, що з 5 вересня свої виборчі адреси змінили понад 400 мешканців міста,  76 з яких прибули до вказаного відділення 9 вересня.  Поліція опитала громадян, вони пояснили, що бажають змінити виборчі адреси з основного місця мешкання в Запоріжжі до інших населених пунктів району.  Однак, всі називали непереконливі та плутані причини своїх дій.

Опрацювавши інформацію, поліція встановила особу координатора, ним виявився 29-річний житель Запоріжжя. За якого кандидата доведеться голосувати учасники мали дізнатись вже перед виборами.

Поліцією відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 158 Кримінального Кодексу України Вирішується питання щодо повідомлення про підозру як організатору незаконних дій у скоєнні кримінального правопорушення, так і громадянам, які  надали неправдиві відомості до органу ведення Державного реєстру виборців.

Сообщение Жителі Запоріжжя «погоріли» на зміні виборчих адрес з метою фальсифікації на виборах появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/zhiteli-zaporizhzhja-pogorili-na-zmini-viborchih-adres-z-metoju-falsifikacii-na-viborah.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top