Жителі Заводського району Запоріжжя ризикують прокинутись в руїнах – влада ігнорує людей

Фото зі сторінки у Facebook Віталія Рябцева

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів депутат від партії «Батьківщина» Віталій Рябцев.

ЖКГ Запоріжжя тріщить по швах. Жителі деяких будинків щоденно ризикують власним життям, адже аварійні споруди можуть обвалитись. Декілька років тому з цією проблемою до міського глави Володимира Буряка звернулася жінка з маленькою дитиною. Вона розповіла, що в їх помешканні, яке розташоване на вул. Посадковій, 17 вже декілька років мешканці чекають на переселення – житло не придатне для життя. Сирі стіни, частково немає даху, таргани. Мер пообіцяв посприяти у цьому питанні. З 2017 ніяк не може нічого вирішити, бо люди ще й досі там живуть. Декілька сімей відселили, іншим квартир не вистачило.

«Не виходить у влади купити квартири. Прокурорам виходить, а простим людям, ні. Це ж люди, вони ж не посадять за ґрати», – пише депутат.

Мало того, за словами мешканців, їх не пускають на прийом. Віталій Рябцев зробив офіційний запит до очільника міста з проханнями все ж вислухати постраждалих.

Фото зі сторінки у Facebook Віталія Рябцева ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/zhiteli-zavodskogo-rajonu-zaporizhzhja-rizikujut-prokinutis-v-ruinah-vlada-ignoruie-ljudej.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top