Жителів Запорізької області попереджають про курятину з антибіотиками та посуд із небезпечними хімречовинами

Як повідомляє пресслужба відомства, з Бельгії в Україну завезена заморожена курятина з перевищенням максимального рівня антибіотика, а з Китаю – каструлі, виготовлені з небезпечних металів.

Зазначено, що виявили перевищення максимального рівня доксицикліну в замороженій курці, яка експортувалася з Бельгії (виробник: Artislach nv, Buggenhout) в Польщу, після чого зазначену продукцію перероблено на м’ясо механічного обвалювання і направлено в Україну (одержувач: ТОВ «М’ясний торговий дім “, м. Київ).

Також в іншому повідомленні зазначили про міграцію кадмію і свинцю з каструль, які експортувалися з Китаю (виробник: De Luxe, Guangdong Deluxe Metal Products Co. Limited., Xinxing County) в Німеччину, а звідти були направлені в Україну (одержувач: ТОВ «ПДЛ», м. Київ).

«Згідно зі статтею 20 Закону України« Про основні засади і вимоги до безпеки і якості харчових продуктів »(далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати і / або відізвати в встановлених законом випадках харчові продукти, що знаходяться в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть викликати шкідливий вплив на здоров’я людини, і письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи. У разі виявлення вищевказаної продукції в зверненні, просимо інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області за адресою: вул. Гоголя, 105А, м.Запоріжжя, 69002, тел. (061) 228-04-51, e-mail: [email protected] «, – звертаються до жителів Запорізької області у відомстві.

Варто зазначити, RASFF – система швидкого оповіщення про харчові продукти і корми.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zhiteliv-zaporizkoi-oblasti-poperedzhajut-pro-kurjatinu-z-antibiotikami-ta-posudi-z-nebezpechnimi-himrechovinami/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=zhiteliv-zaporizkoi-oblasti-poperedzhajut-pro-kurjatinu-z-antibiotikami-ta-posudi-z-nebezpechnimi-himrechovinami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top