Жителів Запорізької області запрошують висловити свою точку зору на дистанційне навчання

Державна служба якості освіти України проводить до 9 лютого 2021 року онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання в школах у 2020/2021 навчальному році

Опитування анонімне, відбувається в межах моніторингу системи освіти. В опитуванні можуть взяти участь керівники закладів освіти, педагогічні працівники, учні та батьки.

дистанційне навчання

«Організація освітнього процесу в умовах карантинних обмежень залишається справжнім викликом для закладів освіти. Особливо важливим є питання якості навчальних занять, які проводяться за допомогою дистанційних технологій. Тому Служба задля розроблення рекомендацій щодо вдосконалення організації дистанційного навчання розпочинає опитування всіх учасників освітнього процесу», — зазначив голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

дистанційне навчання

Результати опитування необхідні для поліпшення організації дистанційного навчання та формування партнерських взаємин у закладах загальної середньої освіти.

Відповіді на запитання можна надати за лінками:

для учнів — https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc98gw…/viewform

для батьків — https://docs.google.com/…/1FAIpQLScylBzIUyU8IU…/viewform

для педагогічних працівників — https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdk…/viewform

для керівників закладів загальної середньої освіти -https://docs.google.com/…/1FAIpQLScC…/viewform

Для отримання більш детальної інформації про опитування щодо поліпшення організації дистанційного навчання та формування партнерських взаємин у закладах загальної середньої освіти можна дізнатися зі сторінок у Facebook.

Сторінка Служби у Facebook: https://www.facebook.com/SQEua

Сторінка управління Служби у Facebook: https://www.f

Читайте також: В Запорожской области проверят 11 школ

Сообщение Жителів Запорізької області запрошують висловити свою точку зору на дистанційне навчання появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zhiteliv-zaporizkoyi-oblasti-zaproshuyut-visloviti-svoyu-tochku-zoru-na-distantsiyne-navchannya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top