Жителька Запоріжжя Тетяна Єршова просить про допомогу

Вже 8 років вона разом із чоловіком піклується про онука Кирила, якому лікарі встановили діагноз – дитячий церебральний параліч. Сестра хлопчика теж народилася із вадами розвитку. Батько залишив родину, а мати не витримала таких викликів долі. Опіку над Кирилом взяли на себе бабуся та дідусь. Але самостійно витримати весь тягар лікування хлопця, їм складно.

10-літній Кирило Сергієнков майже все життя виховується дідусем та бабусею. У хлопчика – дитячий церебральний параліч. Батько залишив родину, а мати, не витримавши горя, наклала на себе руки. Так, Кирило з його молодшою сестрою залишилися без батьків.

Після смерті доньки Тамара Єршова разом із чоловіком взяли весь тягар на себе. Інакше і бути не могло, запевняє жінка.

У 2014-му бабуся хлопчика Тамара Єршова стала його офіційним опікуном. Увесь свій час присвячує онуку. Намагається забезпечити Кирила всім необхідним. Та найголовніше – це лікування. Спочатку дитиною займалися спеціалісти Хортицького реабілітаційного центру. Необхідні курси лікування проходили і в медичному центрі Бєрсєнєва в Києві, і в Міжнародній клініці відновного лікування Козявкіна, що у Трускавці.

Та можливості оплатити лікування у повному обсязі у родини немає. Лише один курс у клініці Козявкіна коштує 12 тисяч гривень. Ще близько двох тисяч щомісяця йдуть на ліки. Невелика пенсія та соціальна допомога не покривають витрати. Втім, Тамара з чоловіком роблять все, аби забезпечити Кирила усім необхідним. Минулого року її чоловік переніс інсульт, і зараз жінці набагато складніше доглядати за онуком. Але вона ладна на все заради нього, тим паче, коли бачить позитивні зміни у здоров’ї Кирила.

Якщо у вас є бажання і можливість допомогти Кирилу в лікуванні, звертайтеся за телефоном (099) 7545658

Тамара

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zhitelka-zaporizhzhya-tetyana-yershova-prosit-pro-dopomogu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top