Житомирське «Полісся» завершило свій єврокубковий сезон

Житомирське «Полісся» зіграло матч-відповідь 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій проти словенської «Олімпії».

Єврокубковий дебют п’ятої команди минулого розіграшу УПЛ відбувся на полі суперника, у Любляні.

Там підопічні Імада Ашура поступилися місцевій «Олімпії» — 0:2.

Сьогодні ж матч-відповідь на Міському стадіоні польського міста Гливиці українці розпочали просто блискуче. Вже на 1-й хвилині Назаренко отримав м’яч на лівому фланзі, зробив простріл до лінії штрафного, і Кушніренко завдав влучного удару — 1:0.

Відзначимо, що цей гол став історичним — першим для «Полісся» в єврокубках.

На жаль, через 10 хвилин рахунок зрівнявся. Після довгої передачі на хід Флоруч підхопив м’яч у правому куті штрафного, обіграв Сарапія та влучно пробив у ближній кут.

ФК Полісся

На початку другої половини гри чудовий момент мав Гуцуляк, однак його удар головою прийняла на себе стійка воріт. Житомиряни продовжили атакувати й неодноразово були близькими до того, щоб знову вийти вперед. Особливо небезпечними були стандарти у виконанні нашої команди.

На жаль, забити українцям так і не вдалося. А от словенці на третій компенсованій хвилині це зробили. Дурдов пробив головою, дещо помилився наш голкіпер, і м’яч опинився в сітці воріт.

1:2 — «Полісся» завершило єврокубковий сезон.