Жорстоке вбивство таксиста на Запоріжжі: рідні розповіли про хід справи

Два роки тому в Бердянську відбулось жорстоке вбивство таксиста Івана Панченка трьома пасажирами. Судові засідання над підозрюваними тягнуться донині. Днями в Бердянському міськрайонному суді обвинуваченим продовжили термін перебування під вартою ще на 2 місяці. Окрім цього суд підтримав клопотання про слухання в закритому режимі.

Про це повідомляє ПроБердянськ зі слів рідних загиблого.

Нагадаємо, що 22-го червня  2019 року таксист з трьома підозрюваними виїхав з Бердянська в бік Токмака. Більше живим його рідні не бачили. Через 3 доби тіло загиблого знайшли на дні Стульневського кар’єру.  За даними слідства чоловіка задушили та скинули у воду. Метою скоріш за все стала нажива. У загиблого забрали 2 тисячі гривень та золотий ланцюг з обручкою.

Якщо провина 3 підозрюваних буде доведена, то їм загрожуватиме від ув’язнення від 15 років до довічного.

Рідні розповіли, що через 2 роки справу знову перевели до Бердянського суду. Нині близькі намагаються контролювати процеси.

«Обвинувачені поводились нахабно, ображали та погрожували присутнім в залі. Обвинувачені й захисники клопотали про розгляд кримінальної справи в закритому режимі, бо на момент скоєння злочину, один з обвинувачених був неповнолітнім. Рішенням колегії суддів Олени Кошовий, Богдана Полянчука й Олександра Марініна обвинуваченим продовжили термін перебування під вартою ще на 2 місяці. Розгляд справи тепер проводитиметься в закритому режимі«,- розповів друг покійного Сергій Пеєв.

Довідка: закрите судове засідання —  судове засідання, в якому за ухвалою суду розгляд цивільної чи кримінальної справи відбувається за участю всіх учасників судового розгляду з додержанням передбачених процесуальним законом правил судочинства, але за відсутності публіки.

Читайте також: Один із університетів Запоріжжя перевели на дистанційне навчання

Источник: https://forpost.media/novosti/zhorstoke-vbyvstvo-taksysta-na-zaporizhzhi-ridni-rozpovily-pro-khid-spravy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top