Журналісти в Запоріжжі мають вільний доступ до засідань міськради

Представники ЗМІ мають законне право відвідувати засідання сесій і комісій міськради. Про це повідомив голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Микола Бєлий.

Отримати письмове підтвердження прав журналістів Миколу Бєлого вимусили нещодавні кричущі випадки в міськраді, коли влада не допускала представників преси до засідань.

«На звернення представників ЗМІ щодо заборони доступу до інформації та перешкоджання їх професійної діяльності мною було підготовлено депутатське звернення. У відповіді секретаря міської ради Анатолія Куртєва на моє звернення зазначається, що відповідно до Регламенту Запорізької міської ради на доступ до пленарних засідань ради та засідань постійних комісій мають право усі бажаючі, в тому числі представники ЗМІ», — повідомив Микола Бєлий.

Нагадаємо в Запорізькій міській раді, яка вже відома як найбільш закритий орган місцевого самоврядування, намагалися знову перешкоджати професійній діяльності журналістів. Представників ЗМІ не допускали на сесії та засідання постійних комісій мотивуючи таке рішення військовим положенням. Однак, як виявляється, норм, чи рішень, які підтверджують законність недопуску журналістів до висвітлення діяльності ЗМР, у міськраді не мають. Тож вимушені повідомити, що журналісти можуть приходити на будь-які засідання.

Источник: https://forpost.media/novosti/zhurnalisty-v-zaporizhzhi-maiut-vilnyy-dostup-do-zasidan-miskrady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top