ЗМІ повідомили про масові обшуки у депутата Бундестагу через зв’язки з платформою Медведчука

Правоохоронці проводять масові обшуки у топ-політика з партії «Альтернатива для Німеччини» Петра Бистрона. Його підозрюють у зв’язках із медіаплатформою колишнього українського депутата Віктора Медведчука.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Der Spiegel.

Прокуратура Мюнхена порушила розслідування щодо депутата Петра Бистрона, і від ранку вже відбулися обшуки в кількох його об’єктах нерухомості в Берліні та Баварії, а також на Майорці.
За інформацією журналістів, до парламентського офісу Бистрона в Бундестазі також прибули співробітники поліції. Політика від «Альтернативи для Німеччини» підозрюють у хабарництві та відмиванні грошей. Раніше Бундестаг схвалив ці заходи проти Бистрона і тим самим зняв із нього недоторканність.
Що лягло в основу кримінальної справи
Розслідування проти Бистрона пов’язане зі справою навколо проросійського пропагандистського видання «Голос Європи». Наприкінці березня влада Чехії ввела санкції щодо платформи.
Вона вважає, що медіапортал, який базується в Празі, є операцією з впливу, а курує його кум російського диктатора Медведчук.
«Повідомляється також, що ця медіакомпанія таємно надавала фінансову підтримку дружнім Росії кандидатам на європейських виборах у червні», — пише видання.
За даними влади, до числа ймовірних одержувачів грошей входить і Бистрон. Він посідає друге місце в списку «Альтернативи для Німеччини» на виборах до Європарламенту. Як обвинувачення проти нього використовують секретні аудіо- та відеозаписи від чеської розвідувальної служби. Бистрон часто давав інтерв’ю «Голосу Європи», де він поширював інформацію в інтересах РФ.

Скандальний депутат Бундестагу
На початку квітня правоохоронці Німеччини взялися за справу про можливі виплати депутату Бундестагу Бистрону від проросійської інтернет-платформи «Голос Європи».
А в лютому ЗМІ повідомляли, що депутат Бистрон, імовірно, таємно відвідав Білорусь наприкінці 2022 року і не вказав цю інформацію у звіті про поїздку.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/267970/zmi-povidomili-pro-masovi-obshuki-u-deputata-bundestagu-cherez-zvjazki-z-platformoju-medvedchuka

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top