Зміни до порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році

Оновлено Порядок прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії / доктора мистецтва у 2024 році.

Як інформує Міністерство освіти і науки України, зміни повʼязані з воєнно-політичною ситуацією в країні. Серед основних нововведень – збільшення підтримки закладів вищої освіти,  розташованих у прифронтових та прикордонних областях. Зокрема, підвищено регіональний коефіцієнт, на який множиться конкурсний бал при вступі до університету, розташованого у певному регіоні. Для вишів Запорізької області цей коефіцієнт найвищий – 1,07.

Крім цього, студенти, які здобули ступінь бакалавра у 2024 році, можуть скористатися спеціальними умовами для вступу на магістратуру. Ці умови надають студентам, які:

– зареєстровані та проживають на тимчасово окупованій території;

– проживають в населених пунктах, де станом на 1 липня 2024 року відбувалися активні бойові дії;

– проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з таких територій після 1 січня 2024 року.

За таких умов вони можуть отримати рекомендацію для зарахування на магістратуру за спеціальностями, визначеними в Переліку спеціальностей, що користуються особливою підтримкою.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/zminy-do-poriadku-pryyomu-na-navchannia-dlia-zdobuttia-vyshchoi-osvity-u-2024-rotsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top