Зміни у роботі громадського транспорту та платіжки за комунальні послуги: що обговорювали на засіданні виконкому Запорізької міськради

Сьогодні, 25 березня, відбулось чергове засідання виконкому Запорізької міської ради. Серед обговорюваних питань – зміни у транспортній сфері та проблемні ситуації, що виникли у абонентів «Міських теплових мереж».

Члени виконкому підняли питання про платіжки, які цього місяця отримали запоріжці. Виявилося, що в графі оплати за гарячу воду виставлені значно більші суми. На вимогу міського голови Володимира Буряка, ситуацію пояснив керівник концерну “Міські теплові мережі”. Він зазначив, що такі нарахування пов’язані з повіркою лічильників. Споживачам, які вчасно не здали на перевірку свої прилади обліку, концерн нарахував оплату за загальними нормами.

Після цього в рамках засідання обговорили питання щодо роботи громадського транспорту. Так, стало відомо, що незабаром у Запоріжжі з’явиться новий маршрут №94. Він з’єднає Шевченківський район з Космічним мікрорайоном і курсуватиме від вулиці Богдана Завади до Сімферопольського шосе. Іншим питанням з транспортної сфери стало обговорення роботи маршрутів на час періоду річкової навігації. Члени виконкому нагадали, що незабаром розпочнеться дачний сезон, тож необхідно буде налагодити вивезення людей з річкового порту.

Ще одна зміна торкнеться вже існуючого маршруту №39, який курсує між Хортицьким та Олександрівським районами. Володимир Буряк зазначив, що останнім часом від містян надходило чимало звернень з проханням зробити кінцеву зупинку автобусів ближче до Запорізького національного та технічного університетів. І відповідне рішення члени міськвиконкому сьогодні підтримали.

Читайте також: Запорізький сквер Піонерів змінюється

Источник: https://tv5.zp.ua/news/zmini-u-roboti-gromadskogo-transportu-ta-platizhki-za-komunalni-poslugi-shho-obgovoryuvali-na-zasidanni-vikonkomu-zaporizkoyi-miskradi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top