Змонтований фільм про випускника істфака ЗНУ Ігоря Паршакова, який загинув на фронті. Відео

Працівники історичного факультету Запорізького Національного університету започаткували проєкти з увічнення пам’яті випускників, які загинули на війні проти російських загарбників.

Нещодавно оприлюднений фільм пам’яті випускника істфака ЗНУ Ігоря Паршакова, який загинув, захищаючи Україну від російських загарбників. Автори: кандидат історичних наук Катерина Петрова та студенти 1 курсу магістратури Родіон Атаманюк і Євген Четвертак.

Сержант Ігор Паршаков, який закінчив істфак ЗНУ у 1996 році, загинув у жовтні 2022 року під час бою з загарбниками на території Запорізької області. На той час йому було 53 роки.

Активний учасник Революції Гідності у Запоріжжі Ігор Паршаков вперше пішов захищати Батьківщину у 2014 році. Після вторгнення рашистських орд в Україну у лютому 2022 року одним з перших відправився на фронт.

Указом Президента України від 24 січня 2023 року Ігор Паршаков нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Источник: https://forpost.media/novosti/zmontovanyy-film-pro-vypusknyka-istfaka-znu-ihoria-parshakova-iakyy-zahynuv-na-fronti-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top