Знайдені родичі Аліси з “Азовсталі”, яку евакуювали до Запоріжжя

Знайдено родичів маленької Аліси, яку рашисти розлучили з мамою під час евакуації з Маріуполя.

За інформацією уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової, наразі чотирирічна дитина з  Маріуполя перебуває в безпеці у Запоріжжі. Алісу тимчасово прихистила працівниця Запорізької військової адміністрації.

Найближчим часом дитину передадуть рідним на виховання у безпечний регіон України. За наявною інформацією, мати Аліси окупанти відправили у фільтраційний табір під час евакуації з «Азовсталі».

Як вже повідомляв «Форпост»,  під час останньої евакуації з маріупольської «Азовсталі» 6 травня рашисти розлучили жінку та її 4-річну доньку. Дівчинку звуть Аліса. Вона каже, що мама — лікар. Жінку залишили в фільтраційному таборі на території квазі-республіки «ДНР». 8 травня до Запоріжжя в евакуаційній колоні дісталася лише дитина, місце знаходження матері лишається невідомим. ..

За словами Людмили Денісової, рашистські окупанти грубо порушують права українських дітей, гарантовані Конвенцією ООН про права дитини та Женевською конвенцію про захист цивільного населення під час війни.

Зазначимо, що станом на ранок 10 травня з початку вторгнення російської федерації в Україні загинуло 226 дітей та постраждало 416 дітей. Фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити не є можливим через те, що в українських містах окупаційні війська ведуть активні бойові дії.

Источник: https://forpost.media/vijna/znaydeni-rodychi-alisy-z-azovstali-iaku-evakuiuvaly-do-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top