Зневоднені села Запорізької області: який важливий ресурс зник

Її протяжність – понад 100 км, річка тече в різних населених пунктах Дніпропетровської та Запорізької областей. Для жителів Терсянки життя біля річки залишилося лише в спогадах.

П’ять років тому Верхня Терса почала висихати, так поступово вода зникла. Власними силами мешканці села намагалися завадити екологічній катастрофі.

Зникла вода не лише з річки, а й з колодязів селян, люди змушені робити свердловини або купувати привізну воду. Водогону у Терсянці немає давно. Дедалі більше людей залишають домівки і від’їжджають.

Одна ж з основних причин пересихання малих водних об’єктів як в області, так і в усій країні – це зменшення опадів. Перше, що необхідно у вирішенні проблеми – це розчистка водоймища.

Але всі розмови заходять у глухий кут, коли справа стосується великих грошей. Селяни ж у розпачі, бояться, що доля річки вже вирішена.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/znevodneni-sela-zaporizkoi-oblasti-jakij-vazhlivij-resurs-znik/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=znevodneni-sela-zaporizkoi-oblasti-jakij-vazhlivij-resurs-znik

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top