«ЗНТУ-ЗАБ» вийшов у Фінал Чотирьох Кубка України з гандболу

Після нічиї в Запорожье, одесити повірили в свої сили і в перший матчевий день не дали гостям господарювати на своєму майданчику. На старті поєдинку, команди грали на рівних — 2: 2, 4: 4. А на дев’ятій хвилині зустрічі, ЗАСовци вириваються на крок вперед — 4: 5. Пізніше, Віталій Мазур зрівнює рахунок — 5: 5. Відрізок часу з 13-ї по 21-у хвилину, запорожці поступилися супернику. Одесити провели п’ять точних атак по нашим воротам, і подвоїли цифри на табло — 10: 5. До кінця першого тайму, двічі в рамці суперників відзначився Едуард Кравченко і один раз Владислав Паровінчак. Але, цей період зустрічі, залишився за господарями майданчика — 15: 8.

Початок другої трідцатімінуткі, ЗАСовци скорочують перевага до п’яти пунктів — 20:15, пізніше і до чотирьох — 23:19, 25:21. До завершення матчу, в воротах одеської команди розписуються Олександр Лихіна і Ілля Близнюк. Але, крапку в цій зустрічі поставили господарі. На заключних секундах матчу, нашу оборону прошив Володимир Кара. З рахунком — 26:23, хлопці поступаються одеситам в цій зустрічі.

На наступний день, команди провели матч-відповідь в рамках ¼ фіналу Кубка України. Тут вже виконував соло наш клуб. На початку зустрічі, ЗАСовци зуміли зачепитися за рахунок і стрімко повели вперед — 2: 4, 5:10. Навчені гірким досвідом попередньої гри, підопічні Ростислава Ланевич, були впевненіше в атаках. До завершення цього тайму залишалося три хвилини, наші хлопці мали перевагу вже в сім м’ячів — 9:16. З таким же перевагою запорожці і завершили першу трідцатімінутку — 11:18.

Початок другої — влучні кидки Ігоря Турченко, Едуарда Кравченко і Владислава Паровінчака приносять команді бажаний результат. ЗАСовци проявили справжній характер і вирвалися вперед на 10 м’ячів — 12:22. А на екваторі цього тайму, наша команда лідирувала з відривом вже в тринадцять пунктів — 15:28. Господарі намагалися відігратися, але не виходило. За дві хвилини до кінця матчу, гості впевнено тримали «десятку» — 23:33. Одесити зуміли скоротити розрив, але переламати хід зустрічі їм було не під силу. З рахунком — 25:33 гандбольний клуб «ЗНТУ-ЗАБ» виграє матч-відповідь ¼ фіналу кубка України.

Наступним суперником, наших хлопців, в рамках Суперліги стане віце-чемпіон країни — команда «ZTR». Зіграють гандболісти 4-го травня. А за кубок України, ЗАСовци поборються у фіналі чотирьох 25-го і 26-го травня.